Doświadczona i wykwalifikowana kadra dydaktyczna 

Prowadzący studia to specjaliści z dziedziny Integracji Sensorycznej, którzy posiadają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także duże doświadczenie praktyczne w pracy z dziećmi z zaburzeniami integracji sensorycznej.

Dzięki temu uczestnicy studiów podyplomowych mają szansę na poznanie praktycznych aspektów pracy z dziećmi z takimi diagnozami i skorzystanie z wiedzy i doświadczenia prowadzących. Wykładowcy posiadają wiedzę na temat różnych metod diagnozowania i terapii zaburzeń integracji sensorycznej, a także mogą dzielić się swoimi spostrzeżeniami z codziennej pracy z dziećmi i ich rodzinami.

Ponadto, kadra dydaktyczna w Centrum SI to nie tylko wykładowcy, ale również eksperci z innych dziedzin związanych z rozwojem dziecka, takich jak psychologowie czy logopedzi. Dzięki temu uczestnicy studiów mogą wzbogacać swoją wiedzę o różne aspekty rozwoju dziecka i zyskać interdyscyplinarną perspektywę na temat pracy z dziećmi z zaburzeniami integracji sensorycznej.

Prowadzący studia podyplomowe Integracja Sensoryczna w Centrum SI posiadają także umiejętności i doświadczenie w prowadzeniu zajęć praktycznych, które stanowią ważny element nauki. Dzięki temu uczestnicy studiów mogą nauczyć się, jak w praktyce wykorzystać wiedzę teoretyczną i jak przeprowadzać terapię u dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra dydaktyczna to kluczowy element studiów podyplomowych Integracja Sensoryczna w Centrum SI, który pozwala na zdobycie rzetelnej wiedzy i praktycznych umiejętności w pracy z dziećmi z zaburzeniami integracji sensorycznej.

 

Nasi eksperci wykładowcy

Katarzyna Czech

Beata Kuczewska - Kiełbus

Ilona Gosiewska

Izabela Grzebna

Mateusz Szczepaniak D.O.

dr Iwona Palicka

Marta Surga

Anna Parakiewicz

Agnieszka Słoniowska

Małgorzata Słomczyńska

Aleksandra Listwoń

Paulina Zaręba-Fus

dr Ewa Bartelmus

Bogna Stępień-Błachowiak

Wojciech Kozłowski

Anna Chacińska

dr Anna Szczepaniak

Aleksandra Charęzińska

Monika Perkowska

Barbara Witkowska

Aleksandra Światowska

Małgorzata Skiba

Anna Sass

Agnieszka M.Samuś

Elżbieta Konopacka

Agnieszka Kochańska

Justyna Broda

Marta Baj-Lider

Joanna Lisiecka - Lunkiewicz

Ruth Cutajar

Magdalini Keramtzi

Ebru Sidar

To Top ↑