Centrum Integracji Sensorycznej

Centrum Integracji Sensorycznej to instytucja kształcącą przyszłych terapeutów i diagnostów integracji sensorycznej. Znakomita kadra ekspercka z polski i zagranicy daje możliwość zdobycia ogromnej wiedzy z zakresu integracji sensorycznej. Realizujemy nowoczesny program studiów podyplomowych i kursów, którego autorzy są nieocenionymi praktykami w swojej dziedzinie.

Studia podyplomowe oraz kursy przeznaczone są dla osób posiadających pasję do pracy z dziećmi, są to m.in. pedagodzy, psycholodzy, nauczyciele wychowania fizycznego, fizjoterapeuci itp. Ukończenie studiów podyplomowych daje możliwość uzyskania kwalifikacji do pracy metodą integracji sensorycznej np. w przedszkolu, szkole czy też otwarcia własnego gabinetu SI. Podczas studiów uczestnicy zdobywają wiedzę nie tylko na auli wykładowej, ale przede wszystkim na zajęciach praktycznych, które odbywają się w specjalnie wyposażonych salach do integracji sensorycznej oraz pracowniach SI. Niewątpliwym atutem jest to, iż absolwenci naszych studiów podyplomowych oraz kursów posiadają pełną wiedzę z zakresu SI, nie potrzebują dodatkowych szkoleń i kursów, na które czasem muszą czekać latami, aby prowadzić terapię i diagnozę z integracji sensorycznej. Specjalnie przygotowany program jest połączeniem zajęć z zakresu neuropsychologii, anatomii i fizjologii człowieka, logopedii, pedagogiki, psychologii i innych ( pełen program dostępny w zakładce studia/kursy), dzięki czemu uczestnik, który studiuje w naszym Centrum SI ma możliwość zdobycia bardzo rozległej wiedzy z zakresu integracji sensorycznej co w rezultacie przekłada się na znakomitego specjalistę w tej dziedzinie. Uczestnik studiów oraz kursów nabywa kompletne umiejętności do diagnozowania oraz prowadzenia terapii integracji sensorycznej dzieci, dzięki czemu jest gotowy do prowadzenia zajęć SI bezpośrednio po ukończeniu edukacji.  

Centrum Integracji Sensorycznej daje możliwość stałego rozwoju i poszerzania horyzontów z zakresu integracji sensorycznej w swojej ofercie posiadamy liczne dodatkowe szkolenia  przygotowane nie tylko dla naszych absolwentów, ale również lekarzy, logopedów czy psychologów. 

Wibitna kadra ekspertów z dziedziny integracji sensorycznej oraz profesjonalne zaplecze akademickie to tylko wybrane atuty naszego Centrum, które przekładają się na znakomitego absolwenta i świetnego specjalistę z zakresu SI. 

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby edukacją z zakresu integracji sensorycznej do Naszego Centrum a z przyjemnością odpowiemy na dodatkowe pytania.

Instytucja szkoleniowa jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych: Numer ewidencyjny: 2.14/00063/2022 

 

Centrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznej

To Top ↑