Centrum SI

Centrum Integracji Sensorycznej
ul. Jagiellońska 88
00-992 Warszawa

(22) 125 5151

Centrum Integracji Sensorycznej-usługi edukacyjne świadczymy na najwyższym poziomie o czym świadczy pełne zadowolenie Naszych absolwentów.



Centrum Integracji Sensorycznej to instytucja kształcącą przyszłych terapeutów i diagnostów integracji sensorycznej. Znakomita kadra ekspercka z polski i zagranicy daje możliwość zdobycia ogromnej wiedzy z zakresu integracji sensorycznej. Realizujemy nowoczesny program studiów podyplomowych i kursów, którego autorzy są nieocenionymi praktykami w swojej dziedzinie.

Studia podyplomowe oraz kursy przeznaczone są dla osób posiadających pasję do pracy z dziećmi, są to m.in. pedagodzy, psycholodzy, nauczyciele wychowania fizycznego, fizjoterapeuci itp.  Ukończenie studiów podyplomowych daje możliwość uzyskania kwalifikacji do pracy metodą integracji sensorycznej np. w przedszkolu, szkole czy też otwarcia własnego gabinetu SI. Podczas studiów uczestnicy zdobywają wiedzę nie tylko na auli wykładowej, ale przede wszystkim na zajęciach praktycznych które odbywają się w specjalnie wyposażonych salach do integracji sensorycznej oraz pracowniach SI. Niewątpliwym atutem jest to, iż absolwenci naszych studiów podyplomowych oraz kursów posiadają pełną wiedzę z zakresu SI, nie potrzebują dodatkowych szkoleń i kursów, na które czasem muszą czekać latami, aby stać się terapeutą integracji sensorycznej. Specjalnie przygotowany program jest połączeniem zajęć z zakresu neuropsychologii, anatomii i fizjologii człowieka, logopedii, pedagogiki, psychologii i innych( pełen program dostępny w zakładce studia), dzięki czemu słuchacz, który studiuje w naszym Centrum SI ma możliwość zdobycia bardzo rozległej wiedzy z zakresu integracji sensorycznej co w rezultacie przekłada się na znakomitego specjalistę w tej dziedzinie. Uczestnik studiów oraz kursów nabywa kompletne umiejętności do diagnozowania oraz prowadzenia terapii integracji sensorycznej dzieci, dzięki czemu jest gotowy do prowadzenia zajęć SI bezpośrednio po ukończeniu edukacji.  

Centrum SI to także oferta licznych dodatkowych szkoleń oraz konferencji przygotowanych nie tylko dla naszych absolwentów, ale również lekarzy, logopedów czy psychologów daje możliwość stałego rozwoju i poszerzania horyzontów z zakresu integracji sensorycznej.

Znakomita kadra ekspertów z dziedziny integracji sensorycznej oraz profesjonalne zaplecze akademickie to tylko wybrane atuty naszego Centrum Integracji Sensorycznej, które przekładają się na znakomitego absolwenta i świetnego specjalistę z zakresu SI. 

Zapraszam Wszystkich zainteresowane osoby edukacją z zakresu integracji sensorycznej do Naszego Centrum a z przyjemnością odpowiem na dodatkowe pytania-Wojciech Modzelewski Dyrektor Centrum Integracji Sensorycznej ora Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie.

Centrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznejCentrum_integracji_sensorycznej

studia integracja sensoryczna studia si terapia ręki metody si zaburzenia integracji sensorycznej 

Partnerzy