Wykładowcy Studiów Podyplomowych Centrum Integracji Sensorycznej

Doświadczona i wykwalifikowana kadra dydaktyczna. Prowadzący studia to specjaliści z dziedziny Integracji Sensorycznej, którzy posiadają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także duże doświadczenie praktyczne w pracy z dziećmi z zaburzeniami integracji sensorycznej.

Dzięki temu uczestnicy studiów podyplomowych mają szansę na poznanie praktycznych aspektów pracy z dziećmi z takimi diagnozami i skorzystanie z wiedzy i doświadczenia prowadzących. Wykładowcy posiadają wiedzę na temat różnych metod diagnozowania i terapii zaburzeń integracji sensorycznej, a także mogą dzielić się swoimi spostrzeżeniami z codziennej pracy z dziećmi i ich rodzinami.

Ponadto, kadra dydaktyczna w Centrum SI to nie tylko wykładowcy, ale również eksperci z innych dziedzin związanych z rozwojem dziecka, takich jak psychologowie czy logopedzi. Dzięki temu uczestnicy studiów mogą wzbogacać swoją wiedzę o różne aspekty rozwoju dziecka i zyskać interdyscyplinarną perspektywę na temat pracy z dziećmi z zaburzeniami integracji sensorycznej.

Prowadzący studia podyplomowe Integracja Sensoryczna w Centrum SI posiadają także umiejętności i doświadczenie w prowadzeniu zajęć praktycznych, które stanowią ważny element nauki. Dzięki temu uczestnicy studiów mogą nauczyć się, jak w praktyce wykorzystać wiedzę teoretyczną i jak przeprowadzać terapię u dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra dydaktyczna to kluczowy element studiów podyplomowych Integracja Sensoryczna w Centrum SI, który pozwala na zdobycie rzetelnej wiedzy i praktycznych umiejętności w pracy z dziećmi z zaburzeniami integracji sensorycznej.Nasi eksperci wykładowcy

Beata Kuczewska - Kiełbus

Ilona Gosiewska

Izabela Grzebna

Mateusz Szczepaniak D.O.

dr Iwona Palicka

Marta Surga

Anna Parakiewicz

Agnieszka Słoniowska

Małgorzata Słomczyńska

Aleksandra Listwoń

Paulina Zaręba-Fus

Weronika Piskadło

dr Ewa Bartelmus

Bogna Stępień-Błachowiak

Wojciech Kozłowski

Anna Chacińska

dr Anna Szczepaniak

Aleksandra Charęzińska

Monika Perkowska

Barbara Witkowska

Anna Więckowska

Aleksandra Światowska

Małgorzata Skiba

Anna Sass

Agnieszka M.Samuś

Elżbieta Konopacka

Agnieszka Kochańska

Justyna Broda

Marta Baj-Lider

Joanna Lisiecka - Lunkiewicz

Ruth Cutajar

Magdalini Keramtzi

Ebru Sidar

To Top ↑