Centrum SI

Centrum Integracji Sensorycznej
ul. Jagiellońska 88
00-992 Warszawa

(22) 125 5151

Poradnia Centrum Integracji Sensorycznej to specjaliści z zakresu terapii i diagnozy integracji sensorycznej, którzy na co dzień zajmują się naszymi najmłodszymi pacjentami. 
Poradnia świadczy usługi nie tylko z zakresu terapii i diagnozy integracji sensorycznej ale również terapii logopedycznej, neuropsychologii, psychologii, gimnastyki- korekcyjnej i inne.
Nasi specjaliści stale uczestniczą w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe, dlatego z pewnością możemy uznać ich za jednych z najlepszych w swojej dziedzinie. 
Powierzając nam Swoje dziecko masz pewność, że znajduje się w rękach profesjonalnych terapeutów integracji sensorycznej. 

Terapia i Diagnoza Integracji Sensorycznej

Poradnia Centrum Integracji Sensorycznej- to zespół specjalistów, w którym każdy specjalizuje się w swojej dziedzinie dlatego możemy pomóc wielopłaszczyznowo  naszym małym pacjentom. Na wspólny sukces pracują doświadczeni terapeuci integracji sensorycznej- terapia zaburzeń, logopedii- leczenie wad wymowy, psychologii-pomoc w problemach emocjonalnych, w rozwijaniu osobowości.

Poradnia Centrum Integracji Sensorycznej to także profesjonalnie wyposażone pomieszczenia na które składają się 4 sale do terapii integracji sensorycznej, 2 gabinety do diagnozy Integracji Sensorycznej, diagnozy logopedycznej oraz pomieszczenia biurowe łącznie aż 350m2 pomieszczeń.

W poradni Centrum Integracji Sensorycznej odbywają się terapie oraz diagnozy z zakresu integracji sensorycznej oraz:

  • Terapie logopedyczne
  • Konsultacje psychologiczne
  • Konsultacje psychiatryczne
  • Terapie Ręki 
  • Pediatryczne oceny rozwoju fizycznego

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Poradni Integracji Sensorycznej Centrum SI

Oferta Poradni Centrum Integracji Sensorycznej:

Nasz Zespół:

Partnerzy