Centrum SI

Centrum Integracji Sensorycznej
ul. Jagiellońska 88
00-992 Warszawa

(22) 125 5151

Centrum Integracji Sensorycznej to jedyna w Polsce placówka, która skupia krajową i międzynarodową kadrę z zakresu SI. Jej zadaniem jest kształcenie najlepszych specjalistów w dziedzinie Integracji Sensorycznej. Realizujemy autorski -nowoczesny program studiów podyplomowych, którego autorzy posiadają ogromne doświadczenie praktyczne.Prowadzimy kształcenie w ramach studiów podyplomowych SI a także kursów integracji sensorycznej.Studia podyplomowe i kursy SI są szansą na uzyskanie oczekiwanej pracy, dla wszystkich tych, którzy posiądą specjalistyczne wykształcenie i kochają pracę z dziećmi.Nasi absolwenci uzyskują kolosalny kapitał wiedzy i praktyki specjalistycznej. 

SENSOTERAPEUTA- Terapeuta i Diagnosta Integracji Sensorycznej

Kim jest Sensoterapeuta ?

To osoba, która dąży do pogłębienia wiedzy z zakresu Integracji Sensorycznej, nie pozostaje w miejscu, ma chęć ciągłego rozwoju w dziedzinie SI. To ktoś kto z pasją i poświęceniem wypełnia postanowienia Kodeksu Etyki Pracy Terapeuty i Diagnosty Integracji Sensorycznej. To nie tylko Terapeuta, to SensoTerapeuta.

Co należy zrobić aby stać się SENSOTERAPEUTĄ?

Aby uzyskać dodatkowy Certyfikat SENSOTERAPEUTY należy odbyć co najmniej 3 różne szkolenia specjalistyczne oznaczone jako dedykowane, które pojawiają się w ofercie Centrum Integracji Sensorycznej. Po ukończonych 3 szkoleniach wystąpić z wnioskiem o nadanie tytułu SENSOTERAPEUTY.

Kto może być SENSOTERAPEUTĄ ?

Szkolenia przeznaczone są jedynie dla Terapeutów i Diagnostów Centrum Integracji Sensorycznej.

Osoby, które nie posiadają Certyfikatu Terapeuty Integracji Sensorycznej uzyskanego w Centrum SI , muszą przystąpić do testu sprawdzającego wiedzę z zakresu Integracji Sensorycznej.

Test odbywa się poprzez platformę internetową w wybranym przez Państwa czasie i w dowolnym miejscu przed rozpoczęciem szkolenia. 

Po uzyskaniu wyniku pozytywnego maja Państwo możliwość przystąpienia do specjalistycznych szkoleń z zakresu integracji sensorycznej.

Dlaczego w kursie mogą brać udział tylko uczestnicy szkoleń i studiów  Centrum SI ?

Uczestnicy i słuchacze studiów podyplomowych integracji sensorycznej, którzy uzyskali kwalifikacje w naszym Centrum, posiadają niezbędną i szeroką wiedzę uzyskaną w toku studiów czy kliniki, która umożliwia im uczestniczenie w ww. formach doszkalających. W przypadku innych osób niezbędne jest zweryfikowanie wiedzy przyszłego uczestnika.

Jakie Szkolenia?

Szkolenia na Sensoterapeutę dostępne są w zakładce Szkolenia SI.

Należy wybrać Szkolenie, które jest dedykowane jako „Szkolenie Sensoterapeuta”

Koszt uczestnictwa ?

Do szkolenia można przystąpić w wybranym przez uczestnika terminie.

Koszt III szkoleń ( pełen pakiet na kwalifikacje SENSOTERAPEUTY) na rok 2019 jest sumą trzech szkoleń specjalistycznych pomniejszonych o 10 % ( możliwość wpłaty w II ratach).

Centrum Integracji Sensorycznej zastrzega sobie możliwość odwołania wybranych przez uczestnika szkoleń, w tym przypadku pobierana jest standardowa opłata w przypadku rezygnacji.  

Ilość uczestników szkoleń  jest zawsze  ograniczona! Osoby które wykupiły pakiet mają pierwszeństwo w wyborze. 

Uczestnik szkolenia SENSOTERAPEUTY otrzymuje:

  • Certyfikat Sensoterapeuty
  • Koszulkę SENSOTERAPEUTY

Zapisz się na wybrane szkolenia i otrzymaj prestiżowy tytuł SENSOTERAPEUTY
Partnerzy