Akademia Integracji Sensorycznej

Autorski elitarny program studiów podyplomowych wraz z superwizjami i kursami doskonalącymi. 

Akademia Integracji Sensorycznej -studia podyplomowe integracja sensoryczna

Aby sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom, z wielką starannością, wraz z najlepszymi ekspertami, z zakresu integracji sensorycznej przygotowaliśmy nową formę uzyskiwania uprawnień terapeuty i diagnosty integracji sensorycznej. Formę szkoleniową kończącą się uzyskaniem świadectwa studiów podyplomowych oraz licencjonowanego certyfikatu Terapeuty i Diagnosty SI.

Program na tyle interesujący i autorski, iż każdy kto chce zagłębić temat integracji sensorycznej, nie zmarnuje ani chwili- interesujące wykłady, angażujące ćwiczenia i superwizje.

Podejmując wyzwanie ułożenia programu, który zawierałby tak obszerny temat jakim jest integracja sensoryczna a zarazem przygotowywał jak najlepiej przyszłego absolwenta do terapii i diagnozy SI można śmiało powiedzieć, że się udało. Przyszły Absolwent Akademii Integracji Sensorycznej to osoba posiadająca najszerszą wiedzę z zakresu SI, potrafiąca wykorzystywać ją na salach podczas terapii i diagnozy. Dzięki naszemu programowi terapeuci SI to osoby odpowiedzialne, które uzyskują solidną, praktyczną, popartą dowodami i skuteczną podstawę do wykorzystania teorii i praktyki integracji sensorycznej.

Zapraszam wszystkie osoby stojące przed dylematem podjęcia edukacji dającej uprawnienia do terapii i diagnozy z zakresu integracji sensorycznej do sprawdzenia oferty Akademii Integracji Sensorycznej.

Z wyrazami szacunku,

Wojciech Modzelewski

Dyrektor Centrum Integracji Sensorycznej

Pozostałe wpisy

To Top ↑