Centrum SI

Centrum Integracji Sensorycznej
ul. Jagiellońska 88
00-992 Warszawa

(22) 676-20-33, (22) 676-20-44

Centrum Integracji Sensorycznej to jedyna w Polsce placówka, która skupia krajową i międzynarodową kadrę z zakresu SI. Jej zadaniem jest kształcenie najlepszych specjalistów w dziedzinie Integracji Sensorycznej. Realizujemy autorski -nowoczesny program studiów podyplomowych, którego autorzy posiadają ogromne doświadczenie praktyczne.Prowadzimy kształcenie w ramach studiów podyplomowych SI a także kursów integracji sensorycznej.Studia podyplomowe i kursy SI są szansą na uzyskanie oczekiwanej pracy, dla wszystkich tych, którzy posiądą specjalistyczne wykształcenie i kochają pracę z dziećmi.Nasi absolwenci uzyskują kolosalny kapitał wiedzy i praktyki specjalistycznej. 


Sylwia Lech
- pedagog, Terapeuta i Diagnosta Integracji Sensorycznej 

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoleniowiec, Diagnosta i Terapeuta Integracji Sensorycznej. Przez wiele lat związana była z branżą medyczno-farmaceutyczną, gdzie min. zajmowała się prowadzeniem szkoleń specjalistycznych dla lekarzy. Doświadczenie z zakresu Integracji Sensorycznej zdobywała w Przedszkolu Terapeutycznym, Ośrodku Wczesnej Interwencji oraz Publicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 21 w Warszawie. Zaangażowana i poświęcona pracy. Nieustannie pogłębia swoje kompetencje. Ma doskonały kontakt  dziećmi i ich rodzicami. Prywatnie mama 6-letniego Olka i 2-letniego Tymka. 

Wskazania do przeprowadzenia konsultacji małego dziecka 0-3r.ż.

Jeżeli Państwa dziecko jest płaczliwe, ma problemy ze snem, często wybudza się w nocy, nie lubi być brane na ręce, przytulane, nie toleruje spacerów, ostrego światła, jest wrażliwe na dźwięki, płacze w kąpieli, nie lubi jeździć samochodem, ma trudności z jedzeniem, dotykaniem dłonią lub stopami różnych faktur np. piasku, trawy,  unika kontaktu wzrokowego, jest w ciągłym ruchu, potyka się o własne stopy, jest nadmiernie spokojne, ma trudności z koncentracją uwagi, nie potrafi zorganizować sobie prostej  zabawy lub zauważyliście Państwo jakiekolwiek inne trudności związane z funkcjonowaniem dziecka bądź chcielibyście się upewnić, że rozwój waszej pociechy przebiega prawidłowo – warto zapisać się na konsultację Terapeuty SI, który pomoże Państwu rozwiązać problem.

Partnerzy