Centrum SI

Centrum Integracji Sensorycznej
ul. Jagiellońska 88
00-992 Warszawa

(22) 125 5151

Centrum Integracji Sensorycznej to jedyna w Polsce placówka, która skupia krajową i międzynarodową kadrę z zakresu SI. Jej zadaniem jest kształcenie najlepszych specjalistów w dziedzinie Integracji Sensorycznej. Realizujemy autorski -nowoczesny program studiów podyplomowych, którego autorzy posiadają ogromne doświadczenie praktyczne.Prowadzimy kształcenie w ramach studiów podyplomowych SI a także kursów integracji sensorycznej.Studia podyplomowe i kursy SI są szansą na uzyskanie oczekiwanej pracy, dla wszystkich tych, którzy posiądą specjalistyczne wykształcenie i kochają pracę z dziećmi.Nasi absolwenci uzyskują kolosalny kapitał wiedzy i praktyki specjalistycznej. 

Iwona Kaliszewska-fizjoterapeuta, terapeuta i diagnosta integracji sensorycznej.

Absolwentka wydziału fizjoterapii w Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Certyfikowany terapeuta i diagnosta integracji sensorycznej.

Uczestnik wielu kursów i szkoleń, m. in. integracja bilateralna program szkolny, neurorozwojowa diagnostyka i rehabilitacja niemowląt i dzieci starszych, kinesiology taping. Nieustannie pogłębia swoje kompetencje w kierunku fizjoterapii pediatrycznej.

Partnerzy