Centrum SI

Centrum Integracji Sensorycznej
ul. Jagiellońska 88
00-992 Warszawa

(22) 125 5151

Centrum Integracji Sensorycznej to jedyna w Polsce placówka, która skupia krajową i międzynarodową kadrę z zakresu SI. Jej zadaniem jest kształcenie najlepszych specjalistów w dziedzinie Integracji Sensorycznej. Realizujemy autorski -nowoczesny program studiów podyplomowych, którego autorzy posiadają ogromne doświadczenie praktyczne.Prowadzimy kształcenie w ramach studiów podyplomowych SI a także kursów integracji sensorycznej.Studia podyplomowe i kursy SI są szansą na uzyskanie oczekiwanej pracy, dla wszystkich tych, którzy posiądą specjalistyczne wykształcenie i kochają pracę z dziećmi.Nasi absolwenci uzyskują kolosalny kapitał wiedzy i praktyki specjalistycznej. 

Agata Płacheta – Pedagog, Terapeuta i Diagnosta Integracji Sensorycznej.

Ukończyła  magisterskie studia pedagogiczne na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, kierunek: pedagogika wczesnoszkolna i pedagogika przedszkolna. Uprawnienia do terapii i diagnozy Integracji Sensorycznej uzyskała w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie w Warszawie.  

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Ośrodku dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „DOM” oraz  Domu Dziecka Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Warszawie. Obecnie pracuje jako pedagog i terapeuta w przedszkolu. Uczestniczyła w kursie „Integracji Bilateralnej”, której zadaniem jest usprawnienie koordynacji motoryki dużej, kontroli mięśni odpowiedzialnych za motorykę małą, równowagi i kontroli posturalnej u dzieci. 

Partnerzy