Centrum SI

Centrum Integracji Sensorycznej
ul. Jagiellońska 88
00-992 Warszawa

(22) 125 5151

Centrum Integracji Sensorycznej to jedyna w Polsce placówka, która skupia krajową i międzynarodową kadrę z zakresu SI. Jej zadaniem jest kształcenie najlepszych specjalistów w dziedzinie Integracji Sensorycznej. Realizujemy autorski -nowoczesny program studiów podyplomowych, którego autorzy posiadają ogromne doświadczenie praktyczne.Prowadzimy kształcenie w ramach studiów podyplomowych SI a także kursów integracji sensorycznej.Studia podyplomowe i kursy SI są szansą na uzyskanie oczekiwanej pracy, dla wszystkich tych, którzy posiądą specjalistyczne wykształcenie i kochają pracę z dziećmi.Nasi absolwenci uzyskują kolosalny kapitał wiedzy i praktyki specjalistycznej. 

Zakończyliśmy rekrutację na edycję luty 2020 r 19/10/2019

Studia podyplomowe integracja sensoryczna rekrutacja 

Uprzejmie informujemy, że wyczerpaliśmy pule miejsc na studia podyplomowe integracja sensoryczna edycja XI luty 2020 r. Już od lutego 2020 r. --->>100 osób rozpocznie drogę w zdobywaniu wiedzy z zakresu SI- Ta niezwykle interesująca przygoda w Naszej Akademi Integracji Sensorycznej pod okiem najznakomitszych ekspertów potrwa nieco ponad 360 godzin... a to dopiero początek .

Aktualnie przyjmujemy zgłoszenia na klinikę integracji sensorycznej w mc. lipiec  oraz na studia podyplomowe edycja XII WRZESIEŃ 2020 r.
Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby.

Partnerzy