Centrum SI

Centrum Integracji Sensorycznej
ul. Jagiellońska 88
00-992 Warszawa

(22) 676-20-33, (22) 676-20-44

Centrum Integracji Sensorycznej to jedyna w Polsce placówka, która skupia krajową i międzynarodową kadrę z zakresu SI. Jej zadaniem jest kształcenie najlepszych specjalistów w dziedzinie Integracji Sensorycznej. Realizujemy autorski -nowoczesny program studiów podyplomowych, którego autorzy posiadają ogromne doświadczenie praktyczne.Prowadzimy kształcenie w ramach studiów podyplomowych SI a także kursów integracji sensorycznej.Studia podyplomowe i kursy SI są szansą na uzyskanie oczekiwanej pracy, dla wszystkich tych, którzy posiądą specjalistyczne wykształcenie i kochają pracę z dziećmi.Nasi absolwenci uzyskują kolosalny kapitał wiedzy i praktyki specjalistycznej. 

Podstawy Integracji Sensorycznej dla Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego- Konferencja 26/03/2018

Dziękujemy za liczne zgłoszenia na konferencję: Podstawy Integracji Sensorycznej dla nauczycieli wychowania przedszkolnego-16 kwietnia. Zgłoszeń jest tak dużo, że nie będziemy mogli przyjąć wszystkich Państwa w jednym terminie. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa zainteresowaniom integracją sensoryczną i już wkrótce podamy kolejny termin dla wszystkich tych którzy zgłosili się na konferencję 16 kwietnia, a z powodu limitu miejsc nie będą mogli uczestniczyć danego dnia. Nowy termin jeszcze w tym roku. 
Zgłoszenia na konferencję 16 kwietnia pozostają otwarte, a o nowym terminie poinformujemy możliwie najszybciej.

Wszystkie osoby, które dostały się na listę uczestników konferencji 16 wietnia poinformujemy o zakwalifikowaniu do końca marca 2018 r.

Już 14 Maja konferencja dla lewobrzeżnej Warszawy- lista na konferencję otworzy się jutro o godzinie 12:00, decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy śledzić stronę: 
http://www.centrumsi.pl/…/konfe…/integracja-sensoryczna.html

Partnerzy