Centrum SI

Centrum Integracji Sensorycznej
ul. Jagiellońska 88
00-992 Warszawa

(22) 676-20-33, (22) 676-20-44

Centrum Integracji Sensorycznej to jedyna w Polsce placówka, która skupia krajową i międzynarodową kadrę z zakresu SI. Jej zadaniem jest kształcenie najlepszych specjalistów w dziedzinie Integracji Sensorycznej. Realizujemy autorski -nowoczesny program studiów podyplomowych, którego autorzy posiadają ogromne doświadczenie praktyczne.Prowadzimy kształcenie w ramach studiów podyplomowych SI a także kursów integracji sensorycznej.Studia podyplomowe i kursy SI są szansą na uzyskanie oczekiwanej pracy, dla wszystkich tych, którzy posiądą specjalistyczne wykształcenie i kochają pracę z dziećmi.Nasi absolwenci uzyskują kolosalny kapitał wiedzy i praktyki specjalistycznej. 

Ozonowanie Sal SI 10/12/2018

Sezon na grypę, wirusy i inne bakterie w pełni, u Nas Ty i Twoje dziecko może czuć się bezpiecznie- wszystkie sale do Integracji Sensorycznej są OZONOWANE. Częstotliwość ozonowania jest różna i w okresie większej zachorowalności robimy to częściej. 
Co daje ozonowanie ? Przede wszystkim sprzęt do integracji sensorycznej jest w pełni zdezynfekowany, z powietrza usunięte jest 100 % alergenów, drobnoustrojów i wirusów. Przed ozonem jaki i przed powietrzem nie da się ukryć, inaczej niż w przypadku mycia sprzętu tradycyjnymi metodami z zastosowaniem środków do dezynsekcji. Teraz mycie przedmiotów odbywa się standardowo, nie są używane do tego środki do dezynsekcji, całą sprawę załatwia ozonator. Ozonowanie skutecznie dezynfekuje nie tylko przedmioty i powierzchnie lecz ozon jako gaz znakomicie oczyszcza powietrze i atmosferę, o czym nie było mowy podczas standardowego mycia sprzętu do SI. 
Dodatkowo podczas ozonowania jonizujemy całe powietrze, które wpływa pozytywnie na koncentrację i samopoczucie nas wszystkich. 
Zapraszam na nasze sale do Terapii i Diagnozy SI
Wojciech Modzelewski
Dyrektor Centrum SI

Partnerzy