Centrum SI

Centrum Integracji Sensorycznej
ul. Jagiellońska 88
00-992 Warszawa

(22) 676-20-33, (22) 676-20-44

Centrum Integracji Sensorycznej to jedyna w Polsce placówka, która skupia krajową i międzynarodową kadrę z zakresu SI. Jej zadaniem jest kształcenie najlepszych specjalistów w dziedzinie Integracji Sensorycznej. Realizujemy autorski -nowoczesny program studiów podyplomowych, którego autorzy posiadają ogromne doświadczenie praktyczne. Sylwetki wykładowców są przedstawione w zakładce "wizytówki" oraz w zakładce "wykładowcy". Prowadzimy kształcenie w ramach studiów podyplomowych SI a także kursów integracji sensorycznej w formie kliniki SI. Absolwencji studiów podyplomowych i kursów integracji sensorycznej mają możliwość podnoszenia  kwalifikacji w specjalistycznych warsztatach i szkoleniach organizowanych przez CIS.

Iwona Kaliszewska-fizjoterapeuta, terapeuta i diagnosta integracji sensorycznej.

Absolwentka wydziału fizjoterapii w Wyższej Szkole Fizjoterapii w Warszawie. Certyfikowany terapeuta i diagnosta integracji sensorycznej.

Uczestnik wielu kursów i szkoleń, m. in. integracja bilateralna program szkolny, neurorozwojowa diagnostyka i rehabilitacja niemowląt i dzieci starszych, kinesiology taping. Nieustannie pogłębia swoje kompetencje w kierunku fizjoterapii pediatrycznej.

Partnerzy