Centrum SI

Centrum Integracji Sensorycznej
ul. Jagiellońska 88
00-992 Warszawa

(22) 676-20-33, (22) 676-20-44

Centrum SI- to jedyna w Polsce placówka, która skupia krajową i międzynarodową kadrę z zakresu SI. Jej zadaniem jest kształcenie najlepszych specjalistów w dziedzinie Integracji Sensorycznej. Realizujemy autorski - nowoczesny program studiów podyplomowych, którego autorzy posiadają ogromne doświadczenie praktyczne. Sylwetki wykładowców są przedstawione w zakładce "wizytówki" oraz w zakładce "wykładowcy". Prowadzimy kształcenie w ramach studiów podyplomowych SI a także zapraszamy do praktycznego uczestnictwa w warsztatach specjalistycznych SI (harmonogram w zakładce "studia" - "warsztaty specjalistyczne").


Poradnia Centrum Integracji Sensorycznej- to zespół specjalistów, w którym każdy specjalizuje się w swojej dziedzinie dlatego możemy pomóc wielopłaszczyznowo  naszym małym pacjentom. Na wspólny sukces pracują doświadczeni terapeuci integracji sensorycznej- terapia zaburzeń, logopedii- leczenie wad wymowy, psychologii-pomoc w problemach emocjonalnych, w rozwijaniu osobowości.

Poradnia Centrum Integracji Sensorycznej to także profesjonalnie wyposażone pomieszczenia na które składają się 3 sale do terapii integracji sensorycznej, 2 gabinety do diagnozy Integracji Sensorycznej, diagnozy logopedycznej oraz pomieszczenia biurowe łącznie aż 250m2 pomieszczeń.

Centrum Integracji Sensorycznej jako placówka kształcąca Terapeutów i Diagnostów integracji Sensorycznej ogromny nacisk kładzie na pogłebianie wiedzy z zakresu integracji sensorycznej, logopedii dlatego nasi terapeuci regularnie uczestniczą w szkoleniach, konferencjach organizowanych przez Centrum Integracji Sensorycznej jak również zewnętrzne podmioty. 

Więcej informacji znajdziesz na stronie Poradni Integracji Sensorycznej www.poradniasi.pl

Więcej informacji znajdziesz na stronie Poradni Integracji Sensorycznej www.poradniasi.pl

Partnerzy