Centrum SI

Centrum Integracji Sensorycznej
ul. Jagiellońska 88
00-992 Warszawa

(22) 676-20-33, (22) 676-20-44

Studia podyplomowe z zakresu integracji sensorycznej są oficjalną formą kształcenia podyplomowego prowadzone przez Wyższą Szkołę Edukacja w Sporcie pod nadzorem merytorycznym Centrum Integracji Sensorycznej w Warszawie. 

Kryteria naboru:

Studia przeznaczone są dla specjalistów posiadających tytuł magistra z następujących kierunków :

- psychologia, pedagogika, pedagogika specjalna, logopedia, rehabilitacja i fizjoterapia, wychowanie fizyczne oraz nowe kierunki pokrewne. Szczegółowe decyzje w sprawie innych  kwalifikacji kandydatów podejmuje menedżer projektu Prof. WSEWS Marek Rybiński prosimy o kontakt ww. sprawie poprzez e-mail: [javascript protected email address] 

Uprawnienia:

Studia mają charakter kwalifikacyjny - objęte są patronatem i nadzorem merytorycznym Centrum Integracji Sensorycznej w Warszawie.

Absolwenci uzyskują: świadectwo ukończenia studiów podyplomowych, licencjonowany certyfikat terapeuty i diagnosty  integracji sensorycznej, legitymację terapeuty  i diagnosty SI oraz gwarant rekomendacyjny do otwarcia specjalistycznego gabinetu. 

Najlepsi słuchacze uzyskają certyfikat z wyróżnieniem oraz propozycję współpracy z Centrum Integracji Sensorycznej w Warszawie w charakterze wykładowcy. 

Absolwent studiów podyplomowych z zakresu integracji sensorycznej uzyska w trakcie studiów, kolosalny kapitał wiedzy i praktyki specjalistycznej. Studia podyplomowe SI są szansą na uzyskanie oczekiwanej pracy, dla wszystkich tych, którzy posiądą  specjalistyczne wykształcenie i kochają pracę z dziećmi. W trakcie studiów, nasi eksperci, poza wiedzą stricte specjalistyczną SI, wskażą ścieżkę tworzenia własnej praktyki i działalności gospodarczej, gdzie stworzenie własnego gabinetu SI oraz pozyskanie źródeł finansowania będzie tylko formalnością. 

Struktura studiów podyplomowych SI  :

Program zakłada realizację treści w formie zajęć seminaryjnych, wykładów, warsztatów specjalistycznych oraz praktyk specjalistycznych. Zajęcia seminaryjne, wykłady i warsztaty odbywają się wyłącznie w soboty i niedziele. Termin i miejsce praktyk specjalistycznych każdy słuchacz dostosowuje do swojej dyspozycyjności. Praktyki mogą mieć charakter odpłatny - słuchacz sam ustala warunki uczestnictwa w praktyce w wybranych jednostkach SI (patrz: lista gabinetów współpracujących-kliknij )

Harmonogram studiów:

Harmonogram studiów zakłada, 15 sesji zjazdowych weekendowych (sobota/niedziela), praktyki specjalistyczne oraz egzamin przeprowadzony na Platformie egzaminacyjnej (szczegóły dotyczące Platformy egzaminacyjnej w zakładce: "Egzamin").

Pobierz regulamin-studia-podyplomowe-centrum-si.pdf

EDYCJA IX WRZESIEŃ 2018

Rekrutacja w toku 

Liczba miejsc ograniczona

Rozpoczęcie- 6 Października 2018 r. 

Zakończenie- 14 lipca 2019 r.  

Harmonogram edycji Wrzesień 2018  :

Program będzie realizowany w terminie od 6 pażdziernika  2018 r. do 14 lipca 2019 ( z przerwą na ferie zimowe) w rytmie weekendowym co 2-3 tygodnie. 

Materiał został podzielony na trzy semestry: (15 zjazdów+2 terminy awaryjne - po jednym w II i w III semestrze)

Szczegółowy harmonogram edycji Wrzesień 2018 zostanie podany w terminie kwiecień-czerwiec 2018 r. 

EDYCJA VI WRZESIEŃ 2017

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA- Brak miejsc

Przed wysłaniem zgłoszenia sprawdź zakładkę- opłaty

Zapisy na studia -(klikniji wypełnij zgłoszenie)

Rozpoczęcie 7 Października 2017 r. 

Zakończenie 30 lipca 2018 r.  

Harmonogram edycji Wrzesień 2017  :

Program będzie realizowany w terminie od 7 pażdziernika do 15 lipca 2018 ( z przerwą na ferie zimowe) w rytmie weekendowym co 2-3 tygodnie. 

Materiał został podzielony na trzy semestry :(15 zjazdów+1 weekend egzaminacyjny+2 terminy awaryjne - po jednym w II i w III semestrze)

Terminy zjazdów w poszczególnych semestrach
I SEMESTR II SEMESTR III SEMESTR
7-8 X 16-17XII 24-25 III
21-22 X 13-14 I 2018 r. 14-15 IV
4-5 XI 27-28 I 12-13 V
18-19 XI 10-11 II 26-27 V
2-3 XII 24-25 II 16-17 VI 
   30 VI Egzamin 
   1 VI-30 VII Praktyki Specjalistyczne

Zapisy na studia 

(klikniji wypełnij zgłoszenie)


#studia podyplomowe integracja sensoryczna #kursy si #studia si #studia integracja sensoryczna #terapeuta si 

Partnerzy