Centrum SI

Centrum Integracji Sensorycznej
ul. Jagiellońska 88
00-992 Warszawa

(22) 676-20-33, (22) 676-20-44

Centrum Integracji Sensorycznej to jedyna w Polsce placówka, która skupia krajową i międzynarodową kadrę z zakresu SI. Jej zadaniem jest kształcenie najlepszych specjalistów w dziedzinie Integracji Sensorycznej. Realizujemy autorski -nowoczesny program studiów podyplomowych, którego autorzy posiadają ogromne doświadczenie praktyczne. Sylwetki wykładowców są przedstawione w zakładce "wizytówki" oraz w zakładce "wykładowcy". Prowadzimy kształcenie w ramach studiów podyplomowych SI a także kursów integracji sensorycznej w formie kliniki SI. Absolwencji studiów podyplomowych i kursów integracji sensorycznej mają możliwość podnoszenia  kwalifikacji w specjalistycznych warsztatach i szkoleniach organizowanych przez CIS.

Kurs Integracja Sensoryczna- Klinika Lipiec 2018 Ostatnie miejsca 13/01/2018

Uprzejmie informujemy, że pozostały ostatnie miejsca na  Kurs Integracja Sensoryczna, dający kwalifikacje do prowadzenia terapii i diagnozy integracji sensorycznej edycja lipiec 2018 r. 

Wszystkie zainteresowane osoby  prosimy o wysłanie zgłoszenia oraz o dopełnienie formalności. Osoby, które wysłały zgłoszenie a wstrzymują się z dokonaniem opłaty prosimy mieć na uwadze, że tylko dokonanie opłaty daje gwarancje miejsca na kursie. 

Partnerzy